1. Home /
  2. Laptop & Desktop /
  3. Netwerk /
  4. Netwerk switch aanbieding

Netwerk switch aanbiedingen

(status: actueel)

Bekijk de netwerk switch aanbiedingen bij ons en profiteer van scherpe aanbiedingen. Hieronder zie je een ruim assortiment switches van bekende merken zoals Netgear, D-Link en TP-Link. Bij ons vind je altijd de beste prijs voor jouw nieuwe netwerk switch. Een netwerk switch is een belangrijk onderdeel van je netwerk en zorgt ervoor dat je verbindingen sneller en beter werken. Wanneer je meerdere apparaten wilt aansluiten op hetzelfde netwerk, is een switch een must.

Netgear GS105E ProSafe Plus

Netgear GS105E ProSafe Plus

ean: 0606449101522,

32,992999
€ 3 korting (-9%)
  
9.3 / 2054 reviews
Bekijk aanbieding
Netgear GS110MX

Netgear GS110MX

ean: 0606449128871

188,99179,-
€ 10 korting (-5%)
  
9.8 / 2 reviews
Bekijk aanbieding
TP-Link TL-SG105E 3-Pack

TP-Link TL-SG105E 3-Pack

ean: 9509795196932

104,979899
€ 6 korting (-6%)
  
9.2 / 1375 reviews
Bekijk aanbieding
Netgear GS105 3-Pack

Netgear GS105 3-Pack

ean: 9509787246997

89,978399
€ 6 korting (-7%)
  
9.3 / 2054 reviews
Bekijk aanbieding
Netgear GS108E Duo Pack

Netgear GS108E Duo Pack

ean: 9509793377586

95,989299
€ 3 korting (-3%)
  
9.3 / 2054 reviews
Bekijk aanbieding
TP-Link TL-SG105E Duo Pack

TP-Link TL-SG105E Duo Pack

ean: 9509936372935

69,986799
€ 2 korting (-3%)
  
9.2 / 1375 reviews
Bekijk aanbieding
Netgear GS105 Duo Pack

Netgear GS105 Duo Pack

ean: 9509936854813

59,985699
€ 3 korting (-5%)
  
9.3 / 2054 reviews
Bekijk aanbieding
Netgear GS105E ProSafe Plus Duo Pack

Netgear GS105E ProSafe Plus Duo Pack

ean: 9509938174469

65,985599
€ 10 korting (-15%)
  
9.3 / 2054 reviews
Bekijk aanbieding
Netgear GS108 Duo Pack

Netgear GS108 Duo Pack

ean: 9509942444473

69,986699
€ 3 korting (-4%)
  
9.3 / 2054 reviews
Bekijk aanbieding
TP-Link TL-SG105 Duo Pack

TP-Link TL-SG105 Duo Pack

ean: 9509947171213

55,985299
€ 3 korting (-5%)
  
9.2 / 1375 reviews
Bekijk aanbieding
Netgear GS308 v3 Duo Pack

Netgear GS308 v3 Duo Pack

ean: 7423404263223

59,985799
€ 2 korting (-3%)
  
9.0 / 228 reviews
Bekijk aanbieding
Netgear GS305 v3 Duo Pack

Netgear GS305 v3 Duo Pack

ean: 7423404265241

49,984799
€ 2 korting (-4%)
  
9.0 / 228 reviews
Bekijk aanbieding
Netgear GS308 v3 + Netgear GS305 v3

Netgear GS308 v3 + Netgear GS305 v3

ean: 7423404267214

54,985399
€ 1 korting (-2%)
  
9.0 / 228 reviews
Bekijk aanbieding
TP-Link TL-SG108 Duo Pack

TP-Link TL-SG108 Duo Pack

ean: 7423405872813

67,986399
€ 4 korting (-6%)
  
9.2 / 1375 reviews
Bekijk aanbieding
TP-Link TL-SG108 3-Pack

TP-Link TL-SG108 3-Pack

ean: 7423405877801

101,979299
€ 9 korting (-9%)
  
9.2 / 1375 reviews
Bekijk aanbieding
TP-Link TL-SG105 3-Pack

TP-Link TL-SG105 3-Pack

ean: 7423405879829

83,977799
€ 6 korting (-7%)
  
9.2 / 1375 reviews
Bekijk aanbieding
TP-Link TL-SG108E Duo-Pack

TP-Link TL-SG108E Duo-Pack

ean: 7423406795760

79,987699
€ 3 korting (-4%)
  
9.2 / 1375 reviews
Bekijk aanbieding
TP-Link TL-SG108E 3-Pack

TP-Link TL-SG108E 3-Pack

ean: 7423406795784

119,9711299
€ 7 korting (-6%)
  
9.2 / 1375 reviews
Bekijk aanbieding
TP-Link TL-SG108E + TP-Link TL-SG105E

TP-Link TL-SG108E + TP-Link TL-SG105E

ean: 7423406821865

74,986999
€ 5 korting (-7%)
  
9.2 / 1375 reviews
Bekijk aanbieding
TP-Link TL-SG1008P Duo-Pack

TP-Link TL-SG1008P Duo-Pack

ean: 7423406822817

139,9813499
€ 5 korting (-4%)
  
9.2 / 1375 reviews
Bekijk aanbieding
Linksys LGS105-EU Duo pack

Linksys LGS105-EU Duo pack

ean: 7423407182125

55,985199
€ 4 korting (-7%)
  
9.4 / 190 reviews
Bekijk aanbieding
Netgear GS305E-100PES Duo Pack

Netgear GS305E-100PES Duo Pack

ean: 7423410840883

59,985499
€ 5 korting (-8%)
  
9.0 / 228 reviews
Bekijk aanbieding
Netgear GS308E-100PES Duo Pack

Netgear GS308E-100PES Duo Pack

ean: 7423410842849

69,986699
€ 3 korting (-4%)
  
9.0 / 228 reviews
Bekijk aanbieding
Ubiquiti UniFi USW-FLEX-MINI Duo-pack

Ubiquiti UniFi USW-FLEX-MINI Duo-pack

ean: 6090316913983

109,9810699
€ 3 korting (-3%)
  
9.1 / 29 reviews
Bekijk aanbieding
Ubiquiti UniFi USW-FLEX Duo pack

Ubiquiti UniFi USW-FLEX Duo pack

ean: 6090326228237

259,98259,-
€ 1 korting (-0%)
  
9.1 / 29 reviews
Bekijk aanbieding
Ubiquiti UniFi USW-FLEX 3-Pack

Ubiquiti UniFi USW-FLEX 3-Pack

ean: 6090326673631

389,97389,-
€ 1 korting (-0%)
  
9.1 / 29 reviews
Bekijk aanbieding
TP-LINK Gigabit Ethernet switch TL-SG108E - 8 Poorts

TP-LINK Gigabit Ethernet switch TL-SG108E - 8 Poorts

ean: 6935364021856

44,993645
€ 9 korting (-19%)
  
0 reviews
Vergelijk 2 aanbiedingen
TP-LINK Gigabit Ethernet TL-SG105 - 5 poorts

TP-LINK Gigabit Ethernet TL-SG105 - 5 poorts

ean: 6935364021146

29,9922,-
€ 8 korting (-27%)
  
0 reviews
Vergelijk 2 aanbiedingen
Netgear Prosafe GS108 - 8 Poorts

Netgear Prosafe GS108 - 8 Poorts

ean: 0606449025187

36,993695
€ 0 korting (-0%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
TP-LINK Gigabit Ethernet switch TL-SG105E - 5 Poorts

TP-LINK Gigabit Ethernet switch TL-SG105E - 5 Poorts

ean: 6935364022037

34,992585
€ 9 korting (-26%)
  
0 reviews
Vergelijk 2 aanbiedingen
NETGEAR - gigabit prosafe plus switch (GS108E)

NETGEAR - gigabit prosafe plus switch (GS108E)

ean: 0606449103403

46,994499
€ 2 korting (-4%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
D-Link DGS-108

D-Link DGS-108

ean: 0790069368240

39,993694
€ 3 korting (-8%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
D-Link DGS-1008D

D-Link DGS-1008D

ean: 7900692527478

24,952395
€ 1 korting (-4%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
D-Link netwerk-switch - DGS-1005D/E

D-Link netwerk-switch - DGS-1005D/E

ean: 5053313264213

22,9920,-
€ 3 korting (-13%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
Netgear GS308E

Netgear GS308E

ean: 0606449140644

37,993599
€ 2 korting (-5%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
Netgear GS305PP

Netgear GS305PP

ean: 0606449142433

109,9999,-
€ 11 korting (-10%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
Netgear GS308T

Netgear GS308T

ean: 0606449135688

64,995929
€ 6 korting (-9%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
NETGEAR - Gigabit Ethernet High-Power PoE+ Plus Switch (GS305EPP)

NETGEAR - Gigabit Ethernet High-Power PoE+ Plus Switch (GS305EPP)

ean: 0606449153194

109,9910499
€ 5 korting (-5%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
Netgear GS305Pv2

Netgear GS305Pv2

ean: 0606449151404

64,996490
€ 0 korting (-0%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
Netgear 5-Port Gigabit Ethernet PoE+ Plus Switch (GS305EP)

Netgear 5-Port Gigabit Ethernet PoE+ Plus Switch (GS305EP)

ean:

79,997599
€ 4 korting (-5%)
  
0 reviews
Vergelijk 6 aanbiedingen
Netgear GS305-300PES

Netgear GS305-300PES

ean: 0606449140095

23,992299
€ 1 korting (-4%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
D-Link DGS-108GL/E

D-Link DGS-108GL/E

ean: 0790069458583

34,992199
€ 13 korting (-37%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
Netgear GS316PP

Netgear GS316PP

ean: 0606449146912

219,9921399
€ 6 korting (-3%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
Netgear GS316P Switch

Netgear GS316P Switch

ean: 0606449146882

199,9918899
€ 11 korting (-6%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
Netgear - 16-Port PoE+ Gigabit Ethernet Plus Switch

Netgear - 16-Port PoE+ Gigabit Ethernet Plus Switch

ean: 0606449153651

249,9923799
€ 12 korting (-5%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
TP-Link TL-SG108PE - 8-Port Gigabit Switch

TP-Link TL-SG108PE - 8-Port Gigabit Switch

ean: 6935364094744

79,907490
€ 5 korting (-6%)
  
0 reviews
Vergelijk 2 aanbiedingen
NETGEAR - Gigabit Ethernet PoE+ Plus Switch (GS308EP)

NETGEAR - Gigabit Ethernet PoE+ Plus Switch (GS308EP)

ean: 0606449153040

99,999599
€ 4 korting (-4%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
Netgear GS308-300PES

Netgear GS308-300PES

ean: 0606449140149

29,992799
€ 2 korting (-7%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
Asus XG-U2008 - Switch

Asus XG-U2008 - Switch

ean: 4712900301557

244,34223,-
€ 21 korting (-9%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP

Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP

ean: 0151903092323

149,957995
€ 70 korting (-47%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-LR - LC/PC enkelvoudige modus - maximaal 10 km - 1310 nm

Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-LR - LC/PC enkelvoudige modus - maximaal 10 km - 1310 nm

ean: 5054629777220

760,00495,-
€ 265 korting (-35%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
D-Link DGS-1510-20 - Switch

D-Link DGS-1510-20 - Switch

ean: 0790069399459

310,0227010
€ 40 korting (-13%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
D-Link I 16-port Gigabit Smart + 4 SFP ports Switch

D-Link I 16-port Gigabit Smart + 4 SFP ports Switch

ean: 7900693322102

178,0216122
€ 17 korting (-9%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
DELL 407-10439 netwerk transceiver module Koper 1250 Mbit/s SFP

DELL 407-10439 netwerk transceiver module Koper 1250 Mbit/s SFP

ean: 5397063819508

198,9616020
€ 39 korting (-19%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
Dell NTW X1052 Smart Web Managed Switch48x 1GbE and 4x 10GbE SFP+ ports/X1052X1052P Lifetime Limited Hardware WTY

Dell NTW X1052 Smart Web Managed Switch48x 1GbE and 4x 10GbE SFP+ ports/X1052X1052P Lifetime Limited Hardware WTY

ean: 5397063769117

649,00499,-
€ 150 korting (-23%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
Garpex® USB naar Ethernet Adapter - USB naar RJ45 - Ethernetkabel - Internetkabel

Garpex® USB naar Ethernet Adapter - USB naar RJ45 - Ethernetkabel - Internetkabel

ean: 8720254571010

21,951695
€ 5 korting (-23%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
Intel E10GSFPSR netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm

Intel E10GSFPSR netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm

ean: 5032037041522

126,439761
€ 29 korting (-23%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
Lancom Systems SFP-CO1 netwerk transceiver module Koper 1000 Mbit/s

Lancom Systems SFP-CO1 netwerk transceiver module Koper 1000 Mbit/s

ean: 4044144614941

145,0013382
€ 11 korting (-8%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
LevelOne GTL-2881 netwerk-switch Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs

LevelOne GTL-2881 netwerk-switch Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs

ean: 4015867198988

1043,1096740
€ 76 korting (-7%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
LevelOne GTL-2882 Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs

LevelOne GTL-2882 Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs

ean: 4015867198995

1223,70116170
€ 62 korting (-5%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
Linksys LGS116 - Netwerk Switch - Unmanaged - 16 Poorten - Zwart

Linksys LGS116 - Netwerk Switch - Unmanaged - 16 Poorten - Zwart

ean: 4260184663545

76,095495
€ 21 korting (-28%)
  
0 reviews
Vergelijk 2 aanbiedingen
NETGEAR GS752TPv2 Netwerk switch 52 poorten PoE-functie

NETGEAR GS752TPv2 Netwerk switch 52 poorten PoE-functie

ean: 0606449131390

818,8277999
€ 39 korting (-5%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
Netgear ProSAFE GS105E - Netwerk Switch - Smart Managed - 5 Poorten

Netgear ProSAFE GS105E - Netwerk Switch - Smart Managed - 5 Poorten

ean: 0060449101522

36,992995
€ 7 korting (-19%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
PIX-LINK LV-SW05 Netwerkswitch 5 poorten 10/100 Mbps Wit

PIX-LINK LV-SW05 Netwerkswitch 5 poorten 10/100 Mbps Wit

ean: 8720598666694

24,811899
€ 6 korting (-23%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
Socomec NeTYS PE 850 UPS NeTYS PE 850VA Line interactive

Socomec NeTYS PE 850 UPS NeTYS PE 850VA Line interactive

ean: 8027122515160

215,2213020
€ 85 korting (-40%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
Switch 24-Poorts 10/100Mbps PoE+ Switch met 2 Gigabit Combo-poorten-ACT AC4434

Switch 24-Poorts 10/100Mbps PoE+ Switch met 2 Gigabit Combo-poorten-ACT AC4434

ean: 8716065409253

260,0024260
€ 17 korting (-7%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
TP-Link LS105G - Netwerk Switch - Unmanaged - 5 poorten - Stalen Kast

TP-Link LS105G - Netwerk Switch - Unmanaged - 5 poorten - Stalen Kast

ean: 6935364085445

23,952279
€ 1 korting (-5%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
TP-Link TL-SF1005P - Netwerk Switch- Unmanaged -PoE Switch - 5 poorten

TP-Link TL-SF1005P - Netwerk Switch- Unmanaged -PoE Switch - 5 poorten

ean: 6935364083199

46,954199
€ 5 korting (-11%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
TP-Link TL-SG105 - Netwerk Switch

TP-Link TL-SG105 - Netwerk Switch

ean: 0845973021146

22,992295
€ 0 korting (-0%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
TP-Link TL-SG108S - Netwerk Switch - Unmanaged - 8 Poorten

TP-Link TL-SG108S - Netwerk Switch - Unmanaged - 8 Poorten

ean: 6935364096694

42,394099
€ 1 korting (-3%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
TP-Link TL-SG1210P - Netwerk Switch - PoE

TP-Link TL-SG1210P - Netwerk Switch - PoE

ean: 6935364052980

98,0093,-
€ 5 korting (-5%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
TP-Link TL-SG3428XMP - Netwerk Switch - JetStream - 24-Poorten

TP-Link TL-SG3428XMP - Netwerk Switch - JetStream - 24-Poorten

ean: 6935364030773

582,8356374
€ 19 korting (-3%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
TP-Link TL-SM321B - SFP Gigabit uitbreidingsmodule

TP-Link TL-SM321B - SFP Gigabit uitbreidingsmodule

ean: 0041114046058

25,342388
€ 1 korting (-6%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
Ubiquiti - UniFi Switch Gen 2 - 48 poort - 210W PoE

Ubiquiti - UniFi Switch Gen 2 - 48 poort - 210W PoE

ean: 0810010072146

818,8275875
€ 60 korting (-7%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
Ubiquiti UniFi Switch PRO Gen 2 - Fully Managed Netwerkswitch - 24 poorten - 400W PoE - Layer 3

Ubiquiti UniFi Switch PRO Gen 2 - Fully Managed Netwerkswitch - 24 poorten - 400W PoE - Layer 3

ean: 0817882027649

1091,82849,-
€ 243 korting (-22%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
ZyXEL SFP-LX-10-D netwerk media converter 1000 Mbit/s 1310 nm

ZyXEL SFP-LX-10-D netwerk media converter 1000 Mbit/s 1310 nm

ean: 4718937420292

169,4514570
€ 24 korting (-14%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
Linksys LGS105 5-poorts gigabit switch

Linksys LGS105 5-poorts gigabit switch

ean: 4260184666706

49,992495
€ 25 korting (-50%)
  
0 reviews
Vergelijk 2 aanbiedingen
Linksys LGS108 8-poorts Desktop Gigabit

Linksys LGS108 8-poorts Desktop Gigabit

ean: 4260184663484

49,993499
€ 15 korting (-30%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
Linksys LGS108 8-poorts Desktop Gigabit

Linksys LGS108 8-poorts Desktop Gigabit

ean: 4260184666713

49,993025
€ 20 korting (-39%)
  
0 reviews
Vergelijk 2 aanbiedingen
TP-Link EAP265 HD

TP-Link EAP265 HD

ean: 6935364030728

159,00141,-
€ 18 korting (-11%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
TP-LINK RE650 dual-band repeater

TP-LINK RE650 dual-band repeater

ean: 6935364094348

84,997990
€ 5 korting (-6%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
Linksys LGS105-EU Switch Zwart

Linksys LGS105-EU Switch Zwart

ean: 4260184663453

35,942995
€ 6 korting (-17%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
Linksys LGS108P-EU Switch Zwart

Linksys LGS108P-EU Switch Zwart

ean: 4260184663514

94,8079,-
€ 16 korting (-17%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
Linksys LGS124-EU Switch Zwart

Linksys LGS124-EU Switch Zwart

ean: 4260184663606

118,8099,-
€ 20 korting (-17%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
Linksys LGS124P-EU Switch Zwart

Linksys LGS124P-EU Switch Zwart

ean: 4260184663637

238,80199,-
€ 40 korting (-17%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
Netgear GS305E Switch Zwart

Netgear GS305E Switch Zwart

ean: 606449140569

35,942995
€ 6 korting (-17%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
Netgear GS305PP-100PES Switch Zwart

Netgear GS305PP-100PES Switch Zwart

ean: 606449142433

130,80109,-
€ 22 korting (-17%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
Netgear GS308-300PES Switch Zwart

Netgear GS308-300PES Switch Zwart

ean: 606449140149

35,942995
€ 6 korting (-17%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
Netgear GS308E Switch Zwart

Netgear GS308E Switch Zwart

ean: 606449140644

45,543795
€ 8 korting (-17%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
Netgear GS308PP-100EUS Switch Zwart

Netgear GS308PP-100EUS Switch Zwart

ean: 606449146851

142,80119,-
€ 24 korting (-17%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
Netgear Prosafe GS105GE Switch Blauw

Netgear Prosafe GS105GE Switch Blauw

ean: 606449029673

34,742895
€ 6 korting (-17%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
Netgear Prosafe GS108GE Switch Blauw

Netgear Prosafe GS108GE Switch Blauw

ean: 606449025187

45,543795
€ 8 korting (-17%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
Netgear ProSafe Plus GS105E Switch Grijs

Netgear ProSafe Plus GS105E Switch Grijs

ean: 606449101522

45,543795
€ 8 korting (-17%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
Netgear ProSafe Plus GS108E Switch Zwart

Netgear ProSafe Plus GS108E Switch Zwart

ean: 606449103403

57,544795
€ 10 korting (-17%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
TP-Link 16PORTSWITCH101 Switch Zwart

TP-Link 16PORTSWITCH101 Switch Zwart

ean: 6935364020613

101,948495
€ 17 korting (-17%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
TP-Link 24PORTSWITCH101 Switch Grijs

TP-Link 24PORTSWITCH101 Switch Grijs

ean: 6935364020620

130,80109,-
€ 22 korting (-17%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding
TP-Link TL-SF1008P Switch Zwart

TP-Link TL-SF1008P Switch Zwart

ean: 6935364021665

71,945995
€ 12 korting (-17%)
  
0 reviews
Bekijk aanbieding

Wat is een netwerk switch?

Een netwerk switch is een hardware-apparaat dat data-pakketten ontvangt van netwerkapparaten en de pakketten doorstuurt naar het apparaat dat de pakketten moet verwerken. Een switch maakt een verbinding tussen twee of meer apparaten op een netwerk, zodat de apparaten met elkaar kunnen communiceren.

Wat is het verschil tussen een netwerk switch en een hub?

Een netwerk switch is een hardware-apparaat dat data-pakketten ontvangt van netwerkapparaten en de pakketten doorstuurt naar het apparaat dat de pakketten moet verwerken. Een hub is een apparaat waarmee meerdere computers en andere apparaten op een netwerk met elkaar kunnen communiceren.

Hoe kan ik een netwerk switch installeren?

Om een netwerk switch te installeren, moet je eerst de switch aansluiten op het netwerk. Daarna moet je de switch configureren met de juiste instellingen. Vervolgens moet je de switch testen om ervoor te zorgen dat de switch goed werkt.

Waarom zou ik een netwerk switch gebruiken?

Een netwerk switch is een vereiste voor elk netwerk omdat het de enige manier is om data tussen apparaten op het netwerk te verzenden. Zonder switch zouden alle apparaten op het netwerk met elkaar moeten communiceren via een router, wat veel vertraging zou opleveren. Een netwerk switch maakt het mogelijk voor apparaten om direct met elkaar te communiceren, waardoor het netwerk een stuk sneller werkt.

Hoeveel apparaten kan ik aansluiten op een netwerk switch?

Dat is afhankelijk van het type switch die je gebruikt. De meeste standaard switches hebben 8 of 16 poorten, wat betekent dat je maximaal 8 of 16 apparaten kunt aansluiten. Er zijn echter ook switches met meer poorten beschikbaar, waardoor je meer apparaten kunt aansluiten.

Wat is het verschil tussen een netwerk switch en een router?

Een switch en een router zijn beide hardware-apparaten die data doorgeven in een netwerk. Een switch werkt op het data-linklaag (OSI laag 2), wat betekent dat het fysieke verbindingen maakt tussen apparaten op een netwerk. Een router werkt op het netwerklaag (OSI laag 3), wat betekent dat het data doorgeeft tussen netwerken. Een switch is vereist voor elk netwerk omdat het de enige manier is om data tussen apparaten op hetzelfde netwerk te verzenden. Een router is niet vereist, maar kan worden gebruikt om data tussen netwerken te verzenden, zoals het internet.

Top 3: Netwerk switch aanbiedingen met de hoogste korting

Hieronder zie je de netwerk switch met het meeste voordeel. Met deze netwerk switch aanbiedingen betaal je zeker niet te veel. De hoogste korting heb je op de Linksys LGS105 5-poorts gigabit switch met een korting van € 25 (korting van -50%). Deze netwerk switch aanbieding koop je bij EP.nl. Let op, deze hoge kortingen zijn niet blijvend, wees er op tijd bij om teleurstelling te voorkomen.

Linksys LGS105 5-poorts gigabit switch
-50% korting
Linksys LGS105 5-poorts gigabit switch
49,99 2495
Levertijd: 3 dagen Verzendkosten: € 5.95
EP.nl Bekijk »
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP
-47% korting
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP
149,95 7995
Bol.com Bekijk »
Socomec NeTYS PE 850 UPS NeTYS PE 850VA Line interactive
-40% korting
Socomec NeTYS PE 850 UPS NeTYS PE 850VA Line interactive
215,22 13020
Bol.com Bekijk »

Top 3: Goedkoopste netwerk switch aanbiedingen

Wil je niet teveel uitgeven voor jouw nieuwe netwerk switch, maar wil je wel genieten van alle gemakken die dit product te bieden heeft? Juist daarom hebben we ook de goedkoopste netwerk switch aanbiedingen voor je verzameld. De goedkoopste netwerk switch van dit moment is de Garpex® USB naar Ethernet Adapter - USB naar RJ45 - Ethernetkabel - Internetkabel. Deze netwerk switch aanbieding is te koop bij Bol.com. Goedkoper ga je ‘m vandaag niet vinden!

Garpex® USB naar Ethernet Adapter - USB naar RJ45 - Ethernetkabel - Internetkabel
1e Goedkoopste!
Garpex® USB naar Ethernet Adapter - USB naar RJ45 - Ethernetkabel - Internetkabel
21,95 1695
Bol.com Bekijk »
PIX-LINK LV-SW05 Netwerkswitch 5 poorten 10/100 Mbps Wit
2e Goedkoopste!
PIX-LINK LV-SW05 Netwerkswitch 5 poorten 10/100 Mbps Wit
24,81 1899
Bol.com Bekijk »
D-Link netwerk-switch - DGS-1005D/E
3e Goedkoopste!
D-Link netwerk-switch - DGS-1005D/E
22,99 20,-
Levertijd: Op werkdagen voor 23:30 uur besteld, morgen in huis Verzendkosten: € 0
Paradigit.nl Bekijk »

Top 3: Best beoordeelde netwerk switch aanbiedingen 2023

Deze vraag komt je vast wel bekend voor van vrienden en bekenden: “wat is de beste netwerk switch”? Dit hebben we nu inzichtelijk gemaakt voor je door de netwerk switch beoordelingen van gebruikers op een rijtje te zetten. De beste netwerk switch 2023 is de Netgear GS110MX. Deze netwerk switch scoort een beoordeling van 9.8, is beoordeeld door 2 gebruikers en is het goedkoopst bij Coolblue.nl. Check nu deze best beoordeelde netwerk switch aanbiedingen, ga naar de aanbieder en lees de reviews!

Netgear GS110MX
   
9.8 / 2 reviews
Netgear GS110MX
188,99 179,-
Levertijd: Voor 23.59 uur besteld, morgen gratis bezorgd Verzendkosten: € 0.00
Coolblue.nl Bekijk »
Linksys LGS105-EU Duo pack
   
9.4 / 190 reviews
Linksys LGS105-EU Duo pack
55,98 5199
Levertijd: Voor 23.59 uur besteld, morgen gratis bezorgd Verzendkosten: € 0.00
Coolblue.nl Bekijk »
Netgear GS105E ProSafe Plus
   
9.3 / 2054 reviews
Netgear GS105E ProSafe Plus
32,99 2999
Levertijd: Voor 23.59 uur besteld, morgen gratis bezorgd Verzendkosten: € 0.00
Coolblue.nl Bekijk »